Styczeń wypełniony szkoleniami w gminach

Pierwszy miesiąc nowego roku minął nam niepostrzeżenie i bardzo pracowicie. Fundacja zorganizowała aż 13 spotkań z mieszkańcami małopolskich gmin i dodatkowo uruchomiła dyżury swoich doradców dla wszystkich, którzy w tych spotkaniach nie mogli uczestniczyć.

Kościelisko, Bukowina Tatrzańska, Igołomia, Biały Dunajec, Czernichów i Wielka Wieś – wszystkim tym gminom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji szkoleń.

Zainteresowanie programem Czyste Powietrze nie maleje, a tymczasowe wstrzymanie naboru wniosków wraz z początkiem roku dodatkowo je wzmocniło. Po jego ponownym uruchomieniu 21.01 i wprowadzeniu kilku zmian pojawiły się nowe pytania i wątpliwości, które staramy się każdorazowo wyjaśnić.

Dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych możliwością pozyskania dotacji na wymianę pieca CO i ocieplenie swojego domu do kontaktu z nami i/lub uczestnictwa w kolejnych spotkaniach. Jeśli tylko będą one organizowane w Państwa okolicy, taka informacja z pewnością nikogo nie ominie 🙂

Do zobaczenia!