Kolejne spotkania za nami

Jeszcze w ostatnim tygodniu przed świętami odbyło się kolejne spotkanie Fundacji – tym razem z mieszkańcami gminy Niepołomice. Pytań dotyczących możliwości pozyskania dotacji z programu Czyste Powietrze wciąż nie brakuje, gdyż każdy przypadek termomodernizacji domu jest inny.

Cieszymy się, że możemy służyć Państwu pomocą i rozwiewać pojawiające się wątpliwości. W niektórych przypadkach konieczne są konsultacje z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, któremu dziękujemy przy okazji za wszystkie wyjaśnienia i fachowe doradztwo.

Fundacja DomEnergia dziękuje również gminie Niepołomice za umożliwienie i wsparcie przy organizacji spotkania z mieszkańcami, które miało tam miejsce w poniedziałek 17.12 w Laboratorium Aktywności Społecznej OPEN SPACE (fot. poniżej)

Podziękowania składamy również mieszkańcom gminy Niedźwiedź, w której spotkanie Fundacji odbyło się tuż po świętach, w czwartek 3.01. Frekwencja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, co jest dla nas najlepszym potwierdzeniem zasadności dalszego organizowania tych spotkań.

Zapraszamy więc na następne już w najbliższym tygodniu w dwóch kolejnych gminach w Małopolsce.